Toptan Oyuncak ve Deniz Malzemesi XML Paylaşımı

Toptan ve Perakende satış yapan müşterilerimizle “XML”paylaşımı yapıyoruz. Tüm ürünlerimizi kendi pazaryeri hesaplarınızdan kolaycasatabilirsiniz. Üstelik tüm kargo işlemlerinizi biz hallediyoruz.

 

Gürbüz Oyuncak olarak, siz değerli bayilerimizle beraberbüyümeyi hedefleyen yenilikçi ticari partneriniz olmayı hedeflemekteyiz.Sizlere veriyor olduğumuz XML hizmetiyle ilgili kısa bilgilendirmeyesayfamızdan ulaşabilirsiniz.


Bayilik başvurusunda bulunmanız için info@gurbuzoyuncak.com mail adresimize , mevcut pazar yerlerindeki mağazalarınızın linkini ve iletişim bilgilerinizi paylaşan bir mail atmanız gerekmektedir. 

 

·        XML’imizHakkında: Türkiye’nin önde en gelen entegrasyon firması ENTEGRA ileçalışmaktayız. Üretiyor olduğumuz XML ile ürünlerinizi satışa açarken;  fotoğraf bulma, açıklama girme, doğru kategoriseçimi, fiyat güncelleme gibi; hayati önem taşıyan bütün işleri, biz sizinadınıza yapıyoruz. 

·        StoktanHızlı Gönderi: Bize ulaştırmış olduğunuz siparişlerinizi, aynı günanlaşmalı kargo firmasına teslim ediyoruz.  

·        Drop Shipping:Oldukça makul ücretlerle siparişlerinizi sizin adınıza kargoya hazırlıyor,ve anlaşmalı kargo firmalarına teslimatını yapıyoruz. 

·        Fiyat Politikası:Siz değerli bayilerimizin son kullanıcı fiyatlarına hiçbir şekilde müdahaleetmiyoruz.

·        KampanyalıÜrünler: Özellikle lisanslı grupların dönemsel kampanyalarından bire birfaydalanma imkanı sağlıyoruz.

·        DestekEkibimiz: Siz bayilerimizin her türlü sorununda ulaşabileceğiniz,konularında uzman destek ve altyapı ekibimizle her zaman yanınızdayız.