Toptan Oyuncak ve Deniz Malzemesi XML Paylaşımı

Toptan ve Perakende satış yapan müşterilerimizle “XML” paylaşımı yapıyoruz. Tüm ürünlerimizi kendi pazaryeri hesaplarınızdan kolayca satabilirsiniz. Üstelik tüm kargo işlemlerinizi biz hallediyoruz.

 

Gürbüz Oyuncak olarak, siz değerli bayilerimizle beraber büyümeyi hedefleyen yenilikçi ticari partneriniz olmayı hedeflemekteyiz. Sizlere veriyor olduğumuz XML hizmetiyle ilgili kısa bilgilendirmeye sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

·         XML’imiz Hakkında: Türkiye’nin önde en gelen entegrasyon firması ENTEGRA ile çalışmaktayız. Üretiyor olduğumuz XML ile ürünlerinizi satışa açarken;  fotoğraf bulma, açıklama girme, doğru kategori seçimi, fiyat güncelleme gibi; hayati önem taşıyan bütün işleri, biz sizin adınıza yapıyoruz. 

·         Stoktan Hızlı Gönderi: Bize ulaştırmış olduğunuz siparişlerinizi, aynı gün anlaşmalı kargo firmasına teslim ediyoruz.  

·         Drop Shipping: Oldukça makul ücretlerle siparişlerinizi sizin adınıza kargoya hazırlıyor, ve anlaşmalı kargo firmalarına teslimatını yapıyoruz. 

·         Fiyat Politikası: Siz değerli bayilerimizin son kullanıcı fiyatlarına hiçbir şekilde müdahale etmiyoruz.

·         Kampanyalı Ürünler: Özellikle lisanslı grupların dönemsel kampanyalarından bire bir faydalanma imkanı sağlıyoruz.

·         Destek Ekibimiz: Siz bayilerimizin her türlü sorununda ulaşabileceğiniz, konularında uzman destek ve altyapı ekibimizle her zaman yanınızdayız.