Sipariş ve Teslimat

 

Siparişim Ne Zaman Kargoya Teslim Edilir?

 

Aynı gün kargo ibaresi olan ürünlerde saat 14:00’a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün, diğer siparişleriniz ise 24 saat içerisinde kargoya teslim edilir.
Kargo teslimat zamanlarını ürünlere ait sayfalarda görebilirsiniz.
Siparişiniz kargoya verildikten sonra ortalama 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.
Cumartesi, Pazar, Resmi tatil ve bayram günlerinde verdiğiniz siparişinizin teslimatı takip eden ilk iş günü içerisinde yapılmaktadır.

 

 

Kargo Bedeli Öder Miyim?

 

 

150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

 

 

Kargo Paketim Hasarlı Gelirse Ne Yapmalıyım?

 

Siparişiniz size ulaştığında kargo teslimat formunu imzalayınız ve kargo görevlisinin yanında paketinizi kontrol ediniz. Kontrolünüzü gerçekleştirdiğinizde paketiniz hasarlı, eksik veya hatalı ise kargo paketini teslim almayınız ve kargo görevlisinden tutanak tutmasını talep ediniz. Daha sonra siparişlerim sayfasından, [email protected] e-posta adresimizden veya 0242 247 73 73 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Siparişimi Nasıl Takip Edebilirim?


Siparişinizi "Hesabım" sayfasındaki “Siparişlerim” bölümünden görüntüleyebilir ve takip edebilirsiniz. Kargo takip numarınız siparişinizin kargoya verildiği gün saat 19:00 da eklenecektir.

 

 

Kargo Takip Numaramı Nereden Öğrenebilirim?


Siparişiniz kargoya verildikten sonra, "Hesabım" sayfasındaki “Siparişlerim” bölümünden kargo takip numaranızı görüntüleyebilir ve takip edebilirsiniz. Kargo takip numarınız siparişinizin kargoya verildiği gün saat 19:00 da eklenecektir.

 

 

Seçtiğim Teslimat Adresimi Değiştirebilir miyim?


Sipariş sonrası teslimat adresi değişikliği, sipariş statüsü “Kargoya Verildi” aşamasına gelmemiş olan siparişlerde gerçekleştirilebilir.
Adres değişikliği için talebinizi 0242 247 73 73 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR